Este Queen

Estetik

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon Nedir? İstanbul Buz Lazer Epilasyon Fiyatları ve Hangi Bölgelerde Uygulandığı Konusunda Detaylı Bilginin Yer Aldığı Sayfa.

Buz Lazer Epilasyon hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak, size özel indirim ve kampanyalardan yararlanmak için hemen Teklif & Bilgi Al! butonuna tıklayın!


Buz Lazer Epilasyon

Este Queen Estetik ve Güzellik Merkezi

Lazer epilasyon yaklaşık olarak 1990 yılında Türkiye’de uygulanmaya başlanmıştır. Kadın ve erkek vücudunda istenmeyen kılların kalıcı ve en sağlıklı şekilde temizlenmesini sağlayan bi yöntemdir.

Yıllar içerisinde teknolojik olarak gelişen lazer epilasyon cihazlarının acı, yanma gibi riskleri ortadan kaldırarak en güvenilir ve en çok tercih edilen yöntemdir.

Lazer ışınlarının dalga boyu kıldaki rengi veren melanin pigment tarafından emilim özelliğine sahiptir. Kıl kökünde oluşan ısı ile kıl kökü zarar görür ortalama 6-8 seans aralığında kalıcı olarak sonlandırılır.

Este Queen Estetik ve Güzellik Merkezi olarak istanbul Lazer Epilasyon hizmeti veren firmalar arasındaki yerimizi 2012 yılında aldık.


Genel Lazer Epilasyon Bilgileri

 • Lazer Epilasyon düzenli devam edildiğinde ortalama 6-8 seans arasında sonuç verir.
 • Seans aralıkları 4-6 hafta arasında değişir.
 • Sarı, beyaz, ayva tüylerde uygulama yapılmaz.
 • Seans aralıklarında dökülmelerden geriye kalan kıllara farklı bir işlemle (jilet – ağda vb. ) asla müdahale edilmemelidir.
 • Seans tarihinden itibaren 15-21 gün arasında kılların dökülme sürecidir. Bu dönemde kese yapılması kılların etkin dökülmesine , kıl dönmesi ve batık gibi problemlerin çözümüne yardımcı olur.
 • Lazer Epilasyon yapılırken güneşlenmek, solaryum gibi cihazlara girmek yasaktır.
 • En sağlıklı ve güvenilir temizlenme şekli lazer epilasyondur. Bu kanıtlanmıştır. Lazer epilasyon bir kıl yok etme yöntemidir. Ayrıca kıl dönmesi, batık, kıl kökü gibi durumlarda zorunlu olarak önerilir.
 • Lazer epilasyon epidermis katmanındaki kıl kökü haricinde başka katmana ya da farklı bir organa inemez.
 • Vücudumuzda kıl veya tüy olmak üzere iki form vardır. Kıl vücudumuzda bir sağlık faktörü değildir. Genelde kıl varsa yok olmamalı diye bir kanı vardır. Bu düşünce yanlıştır. Bizim sağlık formumuz tüydür ve yaradılışımızda vardır. Kıl ise ergenlik döneminde hormonel salgıların yükselmesiyle vücudun yaşamış olduğu bir hastalıktır. Oluştuğu andan itibaren de vücuttan ayırmaya çalıştığımız bir formdur. Bunun sağlıklı ve kalıcı olarak sonuçlandırılması için Lazer Epilasyon FDA (Dünya Sağlık Örgütü ) standartlarında belirlenmiş bir yöntemdir.

Lazer Epilasyon Hangi Durumlarda Yapılmaz!

 • Hamilelik sürecinde.
 • Kalp pili, protez ( platin ) olan hastalarda.
 • İşlem yapılacak bölgede sedef ve egzema varsa.
 • Yüz bölgesinde ağızda diş teli takılıyken uygulama yapılmaz.
 • Hormonel bir rahatsızlık varsa doktora gidip işlem esnasında uygulama yapılabilir
 • Akne bakımlarında kullanılan Roaccutane vb. antibiyotik ve 6 ay sonra lazer yaptırılabilir.

Buz Lazer Epilasyon hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak, size özel indirim ve kampanyalardan yararlanmak için hemen Teklif & Bilgi Al! butonuna tıklayın!


Yorumlar

Lazer Epilasyon (Buz) hizmetimiz hakkında müşterilerimiz tarafından yazılan yorumlar.

Canan YILMAZ

Evime giderken tesadüf eseri gördüm Este Queen güzellik merkezini. Aslında yıllardan beri Lazer Epilasyon konusunda araştırma yapıyordum ama bir türlü zamanım olmamıştı başlamak için. Merak ettim ve bilgi almak için merkezlerine girdim. Güler yüzlü bir personel beni karşıladı ve hizmetleri hakkında bilgi verdi. Lazer Epilasyon hizmetlerinden ve kampanyalarından yararlanmak istediğimi söylediğimde ise bana çok güzel bir fiyat ve detaylı bilgi verdiler. En çok garantili uygulama kısmı çok hoşuma gitti. Çünkü bir türlü bu teknolojinin kıllarımı yok edeceğini düşünmüyordum. Ve seanslarıma düzenli gidince en son dedim ki iyi ki başlamışım ve iyi ki Este Queen'i tercih etmişim.

14 Mart 2018 - Florya / İstanbul

Eda ERENTÜRK

Buz lazer seansları aldım. Seansımdan çok memnun kaldım. Dökülmelerim çok iyi seviyede. Ağrı, acı, sızı kesinlikle hissetmedim. İçeri girdiğim andan itibaren çok güzel karşılandım. Çay, kahve ikramları, hoş sohbet ile seans saatimi bekledim. Seansa girdiğimde aynı şekilde ilgilenildi. Özenle ve dikkatle vücudum tarandı. Güleryüzlü ve profesyonel bir ekip. Ben memnun kaldım ve çevreme referans oldum .

27 Haziran 2018 - Küçükçekmece / İstanbul

Gizem DEVRİM

Buz lazer epilasyon paketim var. 8. seansta mükemmel sonuç aldım. EsteQueen Estetik merkezi gerek hizmeti gerekse ekibiyle çok iyi. Herkese EsteQueen Estetik merkezini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

03 Ağustos 2018 - Avcılar / İstanbul

Mehtap AYDIN

EsteQueen Estetik merkezi işinde çok iyi. Buz Lazer Epilasyon uygulamalarında kesinlikle ağrı,acı,sızı hissetmedim. Dökülmelerim çok iyi cildimde herhangi bir reaksiyon yada ters bir durum olmadı. Ben memnunum EsteQueen Estetik merkezinde farklı hizmetlerdende yararlanmayı düşünüyorum.

24 Ekim 2018 - Esenyurt / İstanbul

EsteQueen Estetik ve Güzellik Merkezi hakkında yorumlarınızı info@estequeen.com adresine mail olarak gönderebilirsiniz.


Buz Lazer Epilasyon hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak, size özel indirim ve kampanyalardan yararlanmak için hemen Teklif & Bilgi Al! butonuna tıklayın!