Este Queen

Güzellik Merkezi

Hakkımızda

İstanbul Küçükçekmece ilçesinde faaliyet gösteren Este Queen Güzellik Merkezi Hakkında detaylı bilginin yer aldığı sayfa

Este Queen

Hakkımızda

Este Queen Güzellik Merkezi 2012 yılından bu yana müşterilerine hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ilke edinerek sağlık koşullarına uygun güvenli hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Lazer epilasyon ve tüm medikal işlemlerde FDA onaylı son sistem ve son teknolojileri kullanarak müşterilerini memnun etmenin gururunu taşımaktadır.

Seçkin ve uzman kadrosuyla güleryüz, kaliteli hizmet ve hijyen koşullarına tam uygunlukla müşterilerimizin hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımak tek hedefimizdir. 15 yıllık hizmet sürecinde oldukça ciddi bir müşteri portföyü olan, her geçen yıl büyüyerek 2. Şubesini 2016 Şubat ayında açarak tüm prensiplerini aynı şekilde şubesinde de aynı kalite ile sunmaya başlamıştır.

Este Queen Güzellik Merkezi

Gayemiz!

Tüm gayemiz büyüme hızımızı arttırmak ve ve Este Queen ayrıcalığı ile hizmet kalitemizi daha fazla müşteriye ulaştırmaktır. Bunun için gelişen teknolojiler ve uzman kadrosunun yenilikler ile ilgili özel eğitim süreçlerinin sürekliliğini sağlayan güncel tüm işlemlerde size en üst kalitede sunmak en büyük gayemizdir. Hizmetlerimizle ilgili bilgi ve randevu almak için bize ulaşın.